Hírek

Arany minősítés és országos döntő!

Arany minősítés és országos döntő!

2026. május 19-én Mezőkövesden rendezték meg a Heves Vármegyei Nyugdíjas Szövetség XV. Regionális Senior Tánctalálkozóját, ahol az Alvégesi Tánccsoport ismét fantasztikus sikert ért el.

A zsűri csoportunk produkcióját ARANY minősítéssel jutalmazta, amellyel továbbjutottunk az Országos Döntőbe! Az elmúlt 6 hónap kitartó és kemény munkája meghozta gyümölcsét. Büszkék vagyunk a csapat minden tagjára, hiszen a sok próba, az összetartás és a lelkesedés újabb szép eredményt hozott számunkra. 3 arany és 4 kiemelt arany minősítés után most egy kicsit megengedhetjük magunknak a lazább próbákat is, mert bizony elfáradt a csapat. 

Szívből gratulálunk mindenkinek! 💚