A Nyugdíjas Értelmiségiek Egyesülete Nyírbátor tagjai szalonnasütéssel egybekötve egy kicsit előrehozott férfinapot is tartottak a mai napon. A reggeli hűvös idő után az időjárás is kegyes volt hozzánk.
A sajnos már alaposan megfogyatkozott fiúkat kedves kis műsorral , szerény ajándékkal köszöntöttük. Majd egy kis étvágygerjesztő elfogyasztása után kezdődött a sütögetés, jóízű falatozás. Asszonyaink finom süteményeket is kinálgattak desszertként.
Nagyon jó hangulatban, sok beszélgetéssel és a közeledő programunk részleteinek megtárgyalásával telt az összejövetelünk.
Nyírbátor, 05. 13.
Tóth Árpádné






