2026.04.18-án a leveleki Őszi Levél Nyugdíjas Egyesület jótékonysági bált rendezett a Váci Mihály Művelődési Házban, melyre meghívtuk a pócspetri nyugdíjas barátainkat is.
Ők mindig szeretettel fogadják a meghívást, és szép műsort is adtak elő. Nagyon jó hangulat alakult ki. Sok ajándékot, felajánlást és támogatást kaptunk. Köszönjük minden támogatónak a segítségét. A bálunkat megtisztelte a polgármesterünk, DR.Turóczy Ferencné DR. Székely Anita is egy hatalmas gyümölcskosárral és sok tombolával.

Reméljük, mindenkinek tetszett a mi műsorunk is, a szatmári tánc, Tokaji Imre botos tánca és a bajor táncunk. Nagyon jó hangulatú, vidám bál volt. Köszönjük a zenésznek, Varga Rudinak a kitűnő zenélést, a szervezőknek és a kultúrház dolgozóinak a munkáját.
Ákli Mártonné
Levelek

