Egyesületi tagjainknak mozgalmas napjai vannak az utóbbi időben. Ma is egy csuda jó napot töltöttünk el a városi majálison, a Papok rétjén.
Közösen készítettük az újra gondolt slambucot, melyet jóízűen fogyasztottunk el a finom desszertekkel egyetemben, amiket az ügyes kezű asszonyaink kèszítettek. Az ebéd után jókat beszélgettünk majd előkerült a kártya is. A vidám kártyapartinak a szél feltámadása vetett véget. Így aztán indultunk haza.
Köszönet mindenkinek, aki hozzájárult valamilyen formában ahhoz, hogy egy ilyen remek napot tölthessünk együtt.
Nyírbátor, 2026. 05.01.
Tóth Árpádné



