Hírek

SZÍNES VILÁG kiállításon jártunk

SZÍNES VILÁG kiállításon jártunk

Május 4-én a Nyíregyházi Belvárosi Nyugdíjas Egyesület a Móricz Zsigmond Megyei Könyvtár Kamaratermében megrendezett SZÍNES VILÁG kiállítás megnyitó ünnepségén vettünk részt.

Tagtársunk dr. Vágvölgyi Jánosné Marika meghívására a kiállítás részesei lehettünk, ahol 5 képet hozott, és minden alkalommal új oldaláról mutatkozik meg alkotásai által. A kiállítást H. Németh Katalin grafikusművész nyitotta meg jellemezve a 11 kiállító festő tulajdonságait, egyediségeit.

szines vilag 1

Ezeket a pompákat Hekman Erzsébet varázslatos hangja, csodálatos dalai tették még élvezetesebbé. A Kiállítás a Benzúr Gyula Képzőművész Alkotó Kör tagjainak munkáiból jött létre.

Marikára büszkék voltunk, vagyunk, hogy a közösségünkben ilyen tehetséges művész munkáinak örülhettünk. Gratulálunk a művészeknek, de külön is a társunknak dr. Vágvölgyi Jánosnénak a mi Marikánknak. További sikereket kívánunk sok szeretettel az egyesületünk minden tagja nevében. Fekete Istvánné elnök

Kiállítók: Békési Bernadett, Házi György, Háziné Szikora Éva, Hajzer Gábor, Ibronyi Minya Éva, dr. Lukács Edit, Mihályi György, Porkoláb Éva, Sietőné Fitos Éva, dr. Vágvölgyi Jánosné, Virányi Ferenc

szines vilag 3