Hírek

Újra ARANY minősítés!

Újra ARANY minősítés!

Hatalmas örömmel és büszkeséggel osztjuk meg, hogy ismét kiemelt arany minősítést szereztünk a XVI. Országos Nyugdíjas Ki-Mit-Tud és Népek Tánca–Népek Zenéje Fesztiválon!

A sok próba, a közös élmények, a kitartás és a szívből jövő lelkesedés ismét meghozta gyümölcsét. Köszönjük mindenkinek a támogatást, a biztatást és a szeretetet, amit kaptunk!

Néma lányok? Igen… de a sikerünk most is hangosan beszél helyettünk! 
Hipp, hipp, hurrá! 

#büszkeség #aranyminősítés #kimittud #közösség #siker #öröm #fesztivál #néptánc #együttsikerül